Style - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
