Style - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
