Style - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Top
pl: Góra strony

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Margin
pl: Margines

en: Presets
pl: Zestawy
