Style - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Top
ar: الأعلى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
