Style - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: None
ast: Nengún

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
