Style - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
