Style - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Top
bo: འགོ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Left
bo: གཡོན
