Style - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Type
de: Typ

en: None
de: Keine

en: Top
de: Oben

en: Vertical
de: Vertikal

en: Bottom
de: Unten

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Padding
de: Innenabstand

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Margin
de: Rand

en: Presets
de: Voreinstellungen
