Style - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: None
es: Ninguno

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Custom
es: Personalizado

en: Padding
es: Relleno

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Presets
es: Valores prestablecidos
