Style - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: None
et: Puudub

en: Top
et: Ülesse

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
