Style - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Padding
fi: Täyte

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
