Style - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
