Style - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
