Style - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: Top
id: Atas

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Bottom
id: Dasar

en: Custom
id: Tersuai

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
