Style - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Top
is: Toppur

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
