Style - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Type
it: Tipo

en: None
it: Nessuno

en: Top
it: In cima

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Bottom
it: In fondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
