Style - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: None
ja: なし

en: Top
ja: トップ

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Bottom
ja: ボトム

en: Custom
ja: カスタム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Presets
ja: プリセット
