Style - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
