Style - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
