Style - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Margin
pt: Margem
