Style - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Type
ru: Тип

en: None
ru: Нет

en: Top
ru: Вверху

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Bottom
ru: Снизу

en: Custom
ru: Собственная

en: Padding
ru: Внутренний отступ

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Margin
ru: Отступ

en: Presets
ru: Шаблоны
