Style - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Top
sk: Navrch

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
