Style - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: Top
ca: Part superior

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
