Style - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: Top
cs: Nahoru

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní
