Style - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: None
el: Κανένα

en: Top
el: Κορυφή

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
