Style - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
