Style - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Margin
nl: Marge

en: Presets
nl: Instellingen
