Style Selector (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Green
cs: Zelená

en: Black
cs: Černý

en: Yellow
cs: Žlutá

en: color
cs: barva

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Field types
cs: Typy polí

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.
