Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Size
lt: Dydis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Large
lt: Didelis

en: Square
lt: Kvadratas

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Purple
lt: Violetinė

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Black
lt: Juoda

en: Yellow
lt: Geltona

en: color
lt: spalva

en: Neutral
lt: Neutralus
