Style Selector (2.0.0-alpha9) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Size
af: Grootte

en: Default
af: Verstek

en: Large
af: Groot

en: Color
af: Kleur
