Style Selector (2.0.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Size
ja: サイズ

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Background Color
ja: 背景色

en: Large
ja: 大

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Color
ja: 色

en: Square
ja: 正方形

en: Allowed values list
ja: リストに利用可能な値

en: White
ja: 白

en: Examples:
ja: 例:

en: color
ja: カラー

en: Round
ja: 端数切り捨て

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Allowed values function
ja: 利用可能な値の関数

en: List (text) settings
ja: リスト (テキスト) の設定

en: Allowed value with label
ja: ラベル付きの利用可能な値
