Style Selector (2.0.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Size
sr: Величина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Color
sr: Боја
