Style Selector (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Size
lv: Izmērs

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Large
lv: Liels

en: Color
lv: Krāsa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: White
lv: Balts

en: color
lv: krāsa

en: Round
lv: Noapaļot

en: Sunrise
lv: Saulēkts

en: List (text) settings
lv: Saraksta (teksts) iestatījumi
