Style Selector (2.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Size
bs: Veličina

en: Label
bs: Oznaka

en: Color
bs: Boja

en: Allowed values list
bs: Lista dozvoljenih vrijednosti

en: color
bs: boja

en: Round
bs: Zaokruži
