Style Selector (2.0.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Size
fi: Koko

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Large
fi: Suuri

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Square
fi: Neliö

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: Examples:
fi: Esimerkkejä:

en: color
fi: väri

en: Round
fi: Pyöristä

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Extra CSS classes
fi: Ylimääräiset CSS-luokat

en: Allowed values function
fi: Sallittujen arvojen funktio

en: Style list
fi: Lista tyyleistä

en: List (text) settings
fi: Lista (teksti) asetukset

en: Allowed value with label
fi: Sallittu arvo etiketillä
