Style Selector (2.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Size
ms: Saiz

en: Default
ms: Lalai

en: Large
ms: Besar

en: Color
ms: Warna

en: Allowed values list
ms: Senarai nilai yang dibenarkan

en: color
ms: warna
