Style Selector (2.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Label
my: အညွန်း

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Large
my: အကြီး

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Color
my: အရောင်
