Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: with
kn: ನೊಂದಿಗೆ

en: Import failed
kn: ಆಮದು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ

en: Font weight
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ತೂಕ
