Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Enable
te: చేతనించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Style
te: శైలి
