Styled Google Map (3.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Price
el: Tιμή

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Field formatters
el: Μορφοποιητές πεδίου
