Styled Google Map (3.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Closed
eo: Fermita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Location
eo: Loko

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Field formatters
eo: Strukturigiloj por kampoj
