Styled Google Map (3.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Closed
fa: بسته شده

en: Enable
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Location
fa: مکان

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Price
fa: قیمت

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Opened
fa: باز

en: pixels
fa: پیکسل

en: Field formatters
fa: قالب‌بندهای فیلد
