Styled Google Map (3.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Closed
he: סגור

en: Enable
he: הפעלה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Location
he: מיקום

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Price
he: מחיר

en: Font size
he: גודל גופן

en: Changed
he: השתנה

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: From address
he: מכתובת

en: Radius
he: רדיוס

en: pixels
he: פיקסלים

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Select field
he: בחר שדה

en: Field formatters
he: פורמטרים לשדות
