Styled Google Map (3.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Closed
si: වසාඇත

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
