Styled Google Map (3.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Authored by
sq: Krijuar nga
