Styled Google Map (8.x-2.0-rc4) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Closed
os: Æхгæд

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
