Styled Google Map (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Price
sr: Цена

en: Text color
sr: Боја текста

en: Changed
sr: Промењен

en: Field formatters
sr: Форматери поља
