Styled Google Map (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Price
sk: Cena

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Style
sk: Štýl

en: Changed
sk: Zmenené

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Radius
sk: Polomer

en: pixels
sk: pixelov

en: Gradient
sk: Prechod
