Styled Google Map (8.x-2.2) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Closed
lv: Slēgts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Price
lv: Cena

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Style
lv: Stils

en: Changed
lv: Labots

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: pixels
lv: pikseļi

en: Gradient
lv: Gradients
