Styled Google Map (8.x-2.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Closed
mg: Mihidy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia
